Maviyle yeşilin buluştuğu yer...

Aile Oteli Yalım Hotel, Fıstıklı/Armutlu

Genel

Türkiye’nin En yeni Aile Oteli

aile oteli
aile oteli

Yalım otel için otelciliğin sınırlarını aşmak demek yerinde olacaktır.  Maviyle yeşilin buluştuğu bir noktada denize sıfır bir manzara üstelik bu aile oteli sizlere mayısa kadar özel bir kampanya indirimi.

Otele ilk kez gelenler aslında fark edecekler ki İslami kurallar çerçevesinde en iyi alana ve de öneme sahip olan bir mekanda olacaktır. Bir yanınızda deniz bir yanınızda yeşil bu eşsiz manzarayı dünyanın neresine giderseniz gidin asla bulamayacaksınız. Üstelik beklentilerinizin de üzerinde olduğu için vermiş olduğunuz her kuruşu da helal edeceğinizden eminiz.

Otelimiz müşterilerine vermiş olduğu önem neticesinde 3 şekilde dizayn edilmiştir. Aile odası, Suit odalar ve engelli odası. Biz uzun yıllardan bu yana iddia ediyoruz ki ailenizle gelebileceğiniz en nezih yerdesiniz üstelik bunun bir benzerini de asla bulamayacaksınız.

aile oteli

İnsan tatil denildiğinde ne düşler ki?

Tatil demek şöyle denize sıfır bir otelde yeşilin huzur veren kokusuyla tatil yapmak demektir. Bu nedenle de tüm yılın yorgunluğunun aslında nedeni de budur.

Konum olarak Yalova’nın en güzel yerinde ve plajında tatilinizi geçireceksiniz. Üstelikte bayanlara özel kapalı yüzme havuzu sayesinde suyun ve güneşin tadını da tam anlamıyla bulabileceksiniz. Otelimizde bugüne kadar birçok aileyi ağırladık ve bundan sonra da ağırlamaya devam edeceğiz. Bizi tercih eden muhafazakar ailelerinde en büyük isteği gönüllerince rahat edebilecekleri bir oteldir. Biz de helal turizm için helal düşünmek gerek düşüncesinden hareket ederek müşterilerimize her zaman düşledikleri gerçekliği sunuyoruz.

Gönlünüzce bir tatil yapıyorsunuz ancak bunun içinde bir takım değerlerden asla taviz vermiyorsunuz. Bay ve bayan havuzları birbirinden ayrı ve bayanlara özel bir plaj.

Aradığınız ne varsa hepsi Yalım Otel’de.

TAM BİR AİLE OTELİ

Otelimiz içerisinde kesinlikle alkol yer almamaktadır. Bu nedenle de ailesiyle birlikte gönül rahatlığı ile tatil yapmak isteyen herkesi davet ediyoruz.

Suit aile odalarımız 5 kişiye kadar ve hepsi deniz manzaralı. Ebeveyn odası ve çocuklar için oda ayrı olarak dizayn edilmiştir. Her odada banyo vardır.

Aile odalarımız,4 kişiye kadardır ve hepsi deniz manzaralıdır.

Engelli odalarımız, ise giriş katlardadır ve deniz manzarasına sahiptir.