Maviyle yeşilin buluştuğu yer...

Muhafazakar Aile Oteli

Genel

Muhafazakar Aile Oteli

muhafazakar aile oteli
muhafazakar aile oteli

Muhafazakâr ailelerin rahat etmesi için tatil seçenekleri arasında en çok islami kurallara ağırlık veren nezih oteller vardır, muhafazakar aile oteli. Bu otellerin insanların aynı zamanda değer yargılarına da önem veren yapısı aynı zamanda titiz düşünmesinin de neticesidir. Kapalı bayanlara özel havuzlar resterontlar ve daha bir çok seçenek. Burada amaçlanan şey helal bir turizm icra ederek misafirlerini de islami kurallara göre ağırlamaktır.

Güzel bir tatil herkesin hakkıdır.

Tesettürlü bayanlar genellikle otel seçerken bir takım kurallara da dikkat ederler. Bu nedenle de tatil bölgelerinde seçici davranmayı tercih ederler. Lakin otellerde her şeyinde ayrıntısının düşünülmesi gerekir bu yüzden yalım otel tesettürlü bayanların bu çağrısına kulak vererek hizmet vermeye başlamıştır. Otel içerisinde alkol satışı yapılmadığı gibi aynı zamanda alkol girişine de müsaade edilmez. Amaç yalnızca en güzel tatil seçeneğini muhafazakar ailelere sunmaktır.

Huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız o zaman bize mutlaka uğramalısınız.

Ailenizi de yanınıza alarak şöyle doya doya tatilin tadını çıkarmaya var mısınız? Birbirinden güzel odalar ve hepsi de denize sıfır manzaralı. Dolayısıyla odanızın camından dışarı baktığınız da bile kendinizi dinlenmiş ve özgür hissedeceksiniz. Belki Türkiye’nin her yerinde muhafazakar ailelerin istifade etmesi için bu değerlere önem veren muhafazakar aile oteli bulabilirsiniz ancak burada önemli olan konu yeşille maviyi de aynı anda yakalamaktır. Otelimiz bu konuda size en iyi hizmeti vererek donanıma ve güzelliğe de sahiptir.

Muhafazakar aile oteli

Otelimizin aileler tarafından dikkat edilmesini sağlayan en büyük özelliklerinden biri de modern donanımıdır. 3 farklı oda seçeneği sayesinde istediğiniz bir konforu da tercih edebilme şansına sahipsiniz. Ancak hangi oda tipini tercih ederseniz edin hepsi de denize sıfır manzaraya sahiptir.

  • Açık büfe Sabah Kahvaltısı
  • Öğlen Snack Bar
  • Akşam yemeği
  • Akşam Çayı
  • Bayanlara özel kapalı yüzme havuzu
  • Plaj şezlong-şemsiye hizmeti

Çocuklarınız da elbette düşünülür. Ve onlar için özel oyun alanları da otelimizde bulunmaktadır. Amacınız bu yazın mükemmel geçmesiyse o zaman bunu gerçekleştirebileceğiniz bir hayalinde tam ortasında olacaksınız.