Maviyle yeşilin buluştuğu yer...

islami tatil tesisleri, muhafazakar oteller, islami oteller

Genel

İslami Tatil Tesisleri

islami tatil tesisleri
islami tatil tesisleri

Tatil zamanını yaklaşırken nasıl değerlendirileceğini düşünmeye başlıyoruz. Tatil planımızı yaratmak için değişik alternatifler arayarak seçeneklerimizi daraltıyoruz. Otel seçimi belli inanç ve görüşlere sahip insanlar için bir nebze daha zor, fakat artan islami tatil tesisleri nde seçenekler giderek artmakta. Ülkemizde yakın zamanda artan İslami tatil oteller, muhafazakâr ve inançlı insanlar için iyi bir alternatif haline geldi.
İslami, helal, muhafazakar olarak adlandırılan otellerin diğerlerinden farkı nedir peki?

İslami tatil tesislerini diğerlerinden ayıran en önemli fark, muhafazakâr insanların hassasiyetlerini göz önünde bulundurması ve bunun için seçenekler yaratması gerektiğidir. Bu otellerdeki yüzme havuzları ve plajları bayanlar için ayrılmıştır. Böylece bayanlar istedikleri gibi yüzebilir ve güneşten yararlanabilirler.

islami tatil tesisleri

İslami tatil yapanlar, sundukları hizmetlerde verilen emir ve yasaklar uyarınca hareket ediyorlar. Sunumlarında, alkolsüz içecekler ve helal gıdalar sunarlar ve onlara düşünülecek şekilde hizmet ederler. Dinimiz tarafından yasaklanan gıdalarla karıştırılmaktan çekinmeden tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

İslam Konakları; Muhafazakâr yapıda olan insanların dini hassasiyetlerinden ödün vermeden tereddüt ve yaşamdan yararlanabileceği bir yerdir. Tatilinize duygularınızı bakarak bakılmasını istiyorsanız, İslami otel alternatiflerinden birini seçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir