Maviyle yeşilin buluştuğu yer...

Armutlu Otelleri

Genel

Armutlu Otelleri

armutlu otelleri
armutlu otelleri

Müslüman âleminde en fazla dikkat edilmesi gereken konuların başında tesettür gelmektedir. Dolayısıyla tesettürlü bir aile eğer ki tatile gidecekse seçeceği otelin de Helal kabul edilen ve İslami kurallara uygun hareket edilmesini sağlayan bir şekilde tasarlanmış olmasını tercih etmesi gerekir. Dinimizin gereği kadın ve erkeğin birbirinden farklı olması ve bunun içinde bir takım kurallara riayet etmesi gereklidir. Helal otel tabiri buradan kaynakla oluşturulmuş ve tamamen muhafazakar ailelere hitap eden armutlu otelleri dir.

Helal otellerin genelinde alkol olmaz ve helal ürünlerin ikram edilmesi sağlanmaktadır. Bayan ve erkeklerin kullandıkları havuzlar ayrı olması gerektiğinden bu sizin havuz keyfinize de hiçbir şekilde zarar vermemesi gereklidir. Eğer ki sizde muhafazakâr kendine münhasır bir aile hayatı yaşıyorsanız o zaman Yalım otel sizin aradığınız tek ve en büyük adres olabilecektir.

armutlu otelleri VE İSLAMİ TATİLİN SUNDUĞU OLANAKLAR

İslami tatilin en büyük artısı yalnızca denizi kumu güneşi düşünmek değil aynı zamanda dini yükümlülüklerinizi de beraberinde yerine getirme şeklinde yapılan bir tatil seçeneğidir. İslam ülkesi olarak aslında bizde de birçok İslami kurallara uygun hareket etmesi gereken oteller olmak durumundadır. Lakin görülüyor ki burada seçeneklerde azdır. Bu nedenle de bizler her zaman müşterilerimize en iyi seçeneği oluşturmak için hizmete başladık ve hizmet sürecimiz içerisinde de bu başarıyı sağlamış olduğumuza eminiz. Otelimizde tatilinizi en iyi şekilde gerçekleştireceğiniz gibi dini vecibelerinizden de asla geri kalmazsınız. Bayanlara özel yüzme havuzumuz üstü açık ve kenarları da dışarıdan görülmeyecek şekilde kapalıdır.

Bizi tercih ettiğiniz de ailenizle nezih bir ortamda bulunmanın keyfini de sürebileceksiniz. İslami oteller Müslüman turistler tarafından da tercih nedenidir. Bu nedenle de her geçen gün büyüyen müşteri kitlesi sayesinde hem de hizmetlerin daha fazla artırılması sağlanmıştır. Bugün yalnızca ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında da İslami kurallara uygun olan tesettürlü otel görebilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki tatil demek bir takım değer yargılarınızın da tatiliniz sürecinde geri plana atılması demek değildir. Dinimiz bize bunu kesinlikle önermez. Bu nedenle de tatil sezonu yaklaşırken otel rezervasyonunuzu bu düşünce aklınızda olarak yaptırmanız önemlidir.